Dłużej= taniej (DN)

Wyżywienie Bez wyżywienia
Oferta elastyczna z możliwością anulacji lub zmiany. Wypoczynek w najniższej cenie, w przypadku rezerwacji online!

Enklawa Białowieska zapewnia noclegi w jedo, dwu i trzypokojowych apartamentach, gwarantując komfort wypoczynku.

Zamów śniadania i obiadokolacje w formie bogatego bufetu – Nasze menu oparte jest na świeżych produktach pochodzących z Podlasia, daje siłę i odporność naszym organizmom.

Wykup wstęp do Parku Rekreacyjnego z placami zabaw, boiskami sportowymi, Leśnym Spa z saunami i jacuzzi pod chmurką.

Bezpłatny światłowodowy Internet i WI-FI pozwoli utrzymywać kontakt ze światem.

Zapewniamy bezpieczny parking.

Specjalne menu dietetyczne dostępne po uprzednim poinformowaniu podczas zameldowania. Dania z karty uwzględniają potrzeby różnych diet.

Dzieci do lat 3 mieszkają w Enklawie bezpłatnie.

Sprawdź inne oferty

Zameldowanie od 16:00
Wymeldowanie do 11:00
Parking dodatkowo płatny - bez rezerwacji miejsca.
Dzieci w wieku do lat 3 nocują bezpłatnie, jeżeli śpią na łóżku rodziców.
Pieski i koty mile widziane w Enklawie Białowieskiej. Konieczne potwierdzenie pobytu zwierzaka w dziale rezerwacji, ze względu na ograniczoną ilość apartamentów w których mogą nocować zwierzaki. Koszt pobytu pupila to 40pln/noc plus sprzątanie antyalergiczne 110pln.
Mastercard Maestro Visa Visa Electron
Nocleg ze śniadaniem w Enklawie Białowieskiej. Parking gratis!
Jedna noc w Enklawie Białowieskiej ze śniadaniem
Nocleg w Enklawie Białowieskiej. Parking gratis!
Weekend w Boże Ciało w Enklawie Białowieskiej ze śniadaniem i obiadokolacją. Min 3 noce.
Majówka w pobliżu Białowieży. Min. 2 dni ze śniadaniami.
Majówka w Enklawie Białowieskiej. Min. 2 dni z wyżywieniem HB.
Zimowe Ferie w Enklawie Białowieskiej min. 3 noce ze śniadaniem.
Wielkanoc w Enklawie min. 3 noclegi ze śniadaniami w apartamencie.
Wielkanoc w Enklawie Białowieskiej. Wielkanocne posiłki w cenie.
Weekend w Boże Ciało w Enklawie Białowieskiej, 4 dni ze śniadaniem.